Telefon: 0224 4412058

More Enstitü Eğitim & Danışmanlık  olarak yaklaşık 10 yıldır 1000 aşkın firmamıza danışmanlık ve eğitim hizmeti sunmaktayız. Firmamız SSK teşvikleri noktasında birçok kurumsal firmaya danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

6111 sayılı teşvik, çalışan sayıları fazla; giriş- çıkış sirkülasyonu oldukça yüksek, çok şubeli yapılarda uygulanması zor olan bir teşvik türü olmakla birlikte; %100 verim elde edilmesi açısından profesyonel yönetilmesi gereken bir süreçtir.

Yaptığımız ön analiz sonucu firmanızın  6111 kazanımlarının yüksek olacağını ön görmekteyiz. Özel yazılımımız ile yaptığımız tarama sonucu firmanız teşvikten yararlanmıyor ya da firmanızın hali hazırda yararlandığı personeller harici ek bir teşvik çıkmaz ise herhangi bir ücret almamaktayız. Teşvik danışmanlığı noktasında tüm süreçlerimiz kazan kazan prensibiyle ilerlemektedir. 

Yazılım alt yapısı ile güçlendirdiğimiz teşvik kazanç raporlama çalışmalarımız; manuel çalışmalarda meydana gelebilecek ve tespit edilmesi mümkün olmayan hatalar ve eksik yararlandırmalardan uzak, siz müşterilerimize hiçbir iş yükü oluşturmadan; bir gün içinde tüm çalışanlarınızın 6111 teşvikine dayalı uygunluğunu analiz etmekle birlikte, maksimum fayda sağlamaktadır.

More Enstitü eğitim & danışmanlık  geliştirmiş olduğu yazılım programı sayesinde, ticaret / sanayi kuruluşlarına ve sizler gibi marka olmuş değerli işverenlere bu hizmeti %100 verim ile sunarak hiçbir iş yükü getirmeksizin faydalanmalarını sağlamaktadır.